Зал для поминок

Поминальний обід є обов'язковою частиною ритуалу похорону. Метою цієї трапези є поминання душі померлих, і раніше її проводили в будинку покійного, але все частіше перевага віддається ресторану. Пропонуємо в Києві замовити ресторан для поминок, щоб згідно традицій провести людину в останній шлях.

Ми розуміємо: Ви вбиті горем, і точно не вирішуватимете питання купівлі продуктів харчування, приготування, пошуку потрібної кількості посуду для того щоб посадити та нагодувати гостей. Ми візьмемо на себе вирішення цього завдання і пропонуємо поминальний зал для організації трапези для родичів та друзів небіжчика.

Як проводять поминки в ресторані?

Шеф-кухарі нашого закладу детально вивчили традиції та склали меню, що оптимально підходить для цієї траурної події. Воно включає:

  • кисіль чи компот;
  • кутя (напередодні) – каша, яка подається на початку трапези
  • млинці – традиційна страва у філософії українців, що означає перемогу світла над пітьмою;
  • яйця – символ того, що життя продовжується.

Дізнатись чи вільна дата

 

 

Для зручності наших клієнтів пропонуємо широке меню, щоб Ви могли вибрати відповідне рішення з урахуванням побажань, бюджету та кількості людей, а також часу, наприклад, тривалість посту. У ресторані представлена ​​велика карта салатів і холодних нарізних закусок зі свіжих і консервованих овочів, сиру, м'яса. Першою стравою пропонуємо український борщ та супи. Часто клієнти на друге замовляють локшину та птицю, що означає політ душі, відокремлення її від тіла. Не менш популярними є порційні котлети з різних видів м'яса. Гарніри можуть включати страви з картоплі та каші. Кулінарний цех спече поминальні булочки, щоб віддати учасникам трапези із собою як частину атрибуту поминок або з'їсти наприкінці поминок.

Також у нас представлена велика карта напоїв українського та закордонного виробництва: вино, горілка. Додатково пропонуємо можливість проведення поминок з алкоголем замовника.

Чому варто замовити поминальний обід у нас?

  1. Зали максимально комфортні: багато місця, працює система кондиціонування;
  2. Можливість розмістити і смачно нагодувати різну кількість людей;
  3. Доступні ціни в столичному регіоні.
Ми маємо декілька залів і можемо з максимальною зручністю розмістити учасників поминальної трапези, щоб ні вони, ні інші гості закладу не заважали одне одному. Під час обіду традиційно згадують добрі справи померлого та говорять про нього позитивні речі, висловлюють слова співчуття близьким і рідним. Зателефонуйте нам, щоб забронювати зал на необхідну дату, враховуючи кількість гостей. Рекомендуємо робити бронювання на трохи більшу кількість гостей, щоб уникнути незручних ситуацій. Заповніть форму замовлення з контактними даними і бажаною датою, а також побажаннями, щоб наші менеджери швидко зв’язатися з вами для уточнення деталей.

Камінний зал

Розрахований на 40 осіб банкетом та 60 осіб фуршетом

Банкетний зал

Розрахований на 120 осіб банкетом та 200 осіб фуршетом

Панорамний зал

Розрахований на 80 осіб банкетом та 120 осіб фуршетом

Тераса

Розрахована на розміщення до 100 осіб

Поминки

Забронювати

Для бронювання заповніть будь ласка форму нижче.
Ми чекаємо на вас!

Дата
Введен недействительный тип данных

Час
Введен недействительный тип данных

Кількість персон
Введен недействительный тип данных

Ім'я Прізвище
Введен недействительный тип данных

Телефон
Введен недействительный тип данных

Побажання
Введен недействительный тип данных

Угода про використання персональних даних
і політика конфіденційності

Київ,
Набережно-печерська дорога, 5

Режим роботи
12:00 - 24:00
Без вихідних

Телефони для бронювання столиків:

+38 093 886-02-43 +38 097 296-96-89

Наверх